O mně

Vítejte všichni,

kteří jste si otevřeli tento web sloužící jako malý cestovatelský blog nejen o velkých cestách pro zápisky a fotografie z všemožných putování napříč všemi kontinenty. Jsem doktorandem na ČVUT a absolventem VŠE v Praze, člen Honors Academia, Mensy ČR, Energy Academy a Alumni scientiae Bohemicae, ředitel české divize matematické soutěže Pangea a člen kdo ví čeho ještě :-) Ale nejdůležitější je, že cestování je pro mě největším koníčkem, možná hraničící doslova s vášní. Rád o cestování vyprávím, píši, promítám fotografie... Na těchto stránkách se vždy v průběhu nějaké delší a zajímavější cesty budou objevovat nejen mnohé zážitky, ale také postřehy a zajímavosti. Rád poznávám nové lidi, kultury a místa, což nabízí mnoho zajímavých zážitků a emocí. Pokud to půjde, budu doplňovat texty fotografiemi. Nejsem ale žádný velký cestovatel a už vůbec ne reportér, tak omluvte případné prohřešky ve stylu (vše vzniká v průběhu cest na mobilním telefonu za poněkud polních podmínek).

Mimoevropské destinace postupně poznávám od svým 15 let, kdy jsem postupně začal jezdit do více a více „divočejších“ lokalit s batohem na zádech. Kromě severní a jižní Ameriky, několik posledních let trávím mnoho času v Asii a v poslední době i ve vysněné Africe. Vše pod heslem: „Co nejvíce vidět, za co nejméně peněz!“.

Snad se Vám moje studentské cesty budou líbit :-) A podaří se mi tady přiblížit trochu místní atmosféry z různých koutů světa.

 

Marek Kovář

3403
3391
3957
1716
143 Capri - Anacapri
042 Capri
2103
0513a
169
146
O mně

Tento web slouží jako malý cestovatelský blog nejen o velkých cestách pro zápisky a fotografie z všemožných putování napříč všemi kontinenty. Jsem student ČVUT a VŠE v Praze...

 

Číst více

 

kudyznudy-RGB.jpg
Search by Tags

© 2023 by Going Places. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now